Кошик
25 відгуків
Магазин "OT VINTA"
+380 (50) 743-01-44
+380 (67) 506-90-74

Електронний опто-вимикач / Killswitch (v 1.0)

  • Закінчується
  • Код: No.030065

305 

+380 (50) 743-01-44
  • +380 (67) 506-90-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електронний опто-вимикач / Killswitch (v 1.0)
Електронний опто-вимикач / Killswitch (v 1.0)Закінчується
305 
+380 (50) 743-01-44
  • +380 (67) 506-90-74
Купити

Опис

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри (без проводів), мм ................................ 45 х 15 х 5
Маса (з проводами), м ........................................... 12
Постійний струм, А .................................................... 5
Короткочасний струм, А ......................................... 10
Імпульсний струм, А .................................................... 30
Напруга зовнішнього акумулятора, В ............... 4,8...15
  Температурний діапазон ....................................... 0 ...+50°З

Електронний ОПТО-вимикач (KillSwitch) призначений для дискретного включення на борту моделі різних пристроїв, робота яких пов'язана з генерацією перешкод, що впливають на роботу каналу зв'язку ( електродвигуни з підвищеним щирій щіток, іскрові системи запалювання для ДВЗ і т. д.).
Включення даного пристрою здійснюється по вільному каналу передавача.
Підключення пристрою слід проводити у відповідності з малюнком і суворо дотримуючись кольорове маркування проводів (червоний - плюс, чорний - мінус). Триколірний провід з фішкою підключається до відповідного каналу приймача. Настроювальну плату з кнопкою налаштування і світлодіодним індикатором слід розташувати в легкодоступному місці, зафіксувавши її гвинтом або саморізом, використовуючи наявне в ній кріпильний отвір.
Перевірку працездатності і налаштування пристрою слід виробляти до підключення зовнішнього силового акумулятора і навантаження. Така можливість забезпечується завдяки тому, що вся сигнальна частина схеми, включаючи настроювальну плату, живиться безпосередньо від приймача.

ПРОГРАМУВАННЯ
Початкові установки блоку : точка включення - 1,5 мс, робочий сектор 1,5-2,0 мс, неробочий сектор 1,0-1,5 мс. Блок програмується кнопкою, розташованої на настроювальної платі разом зі світлодіодним індикатором. Для зміни робочого сектора (реверсування) слід натиснути кнопку програмування до включення живлення приймача, потім, утримуючи її, подати живлення на приймач. Після того, як індикатор почне блимати, робочий сектор реверсирован. Після цього кнопку налаштування слід відпустити. Для зміни точки включення модуля слід при включених передавачі, приймачі і блоці встановити бажане положення ручки на передавачі, потім натиснути і утримувати кнопку програмування. Після того, як індикатор почне блимати, нове положення точки включення запрограмовано. Після цього кнопку налаштування слід відпустити.

ЭКСПЛУАТАЦИЯ
Возможно параллельное подключение двух и более подобных устройств к одному каналу приемника с индивидуальной настройкой каждого из них. 
При эксплуатации следует тщательно соблюдать полярность подключения устройства к нагрузке и внешнему аккумулятору. 
Следует избегать попадания воды, пыли и топлива на платы устройства. При установке на борту модели следует предпринять меры по защите устройства от воздействия вибрации и ударных нагрузок.
Слід дотримуватися діапазон живлячої напруги навантаження. Зважаючи на те, що управління силовим транзистором здійснюється від джерела живлення навантаження, його нормальна робота можлива тільки у вказаному діапазоні живлячої напруги - 4,8...15,0 Ст.

 

Інформація для замовлення

  • Ціна: 305 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner